Oithox Sepet 0

Oithox Hindistan Cevizi Yağının Kullanıldığı Alanlar

Hindistan cevizi yağı günümüzde bakım ürünlerini vazgeçilmezi haline gelmiştir. İçeriğinde yüksek oranda lif içeren hindistan cevizi yağı insan sağlığı için çok fayda sağlamaktadır. Hindistan cevizi yağı çok yönlü kullanıma ve faydaya sahip önemli bir yağdır ve sadece lezzetli yiyecekler yapmak için değil aynı zamanda hem cilt hem de saçlarınızın için harika bir nemlendiricidir. Özellikle ketojenik beslenme beslenmenin vazgeçilmezleri arasındadır. Yanı sıra güçlü bir antioksidan özelliği olan hindistan cevizi yağı içeriden ve dışardan koruma görevini üstlenir. Geniş kullanım alanlarıyla ilgili faydaları yakından inceleyelim.

1. Saçlarınızı Oithox Hindistan Cevizi Yağı ile şımartın.

Zengin içeriği ile saçların beslenmesine, sağlıklı uzamasına yardımcı olan hindistan cevizi yağını saçlarınıza bone yardımı ile uyguladıktan en az yarım saat sonra doğal içerikli bir şampuanla saçınızı yıkayın ve gün boyu parlak ve sağlıklı saçlara kavuşun.

2. Oithox’la Cildinizdeki doğal ışıltı.

Zengin içeriğiyle doğal bir nemlendirici olan hindistan cevizi yağı nemini kaybetmiş kuru ciltlerin tekrar nem kazanmasına, canlılık ve doğal bir parlaklık sağlamaya destek olur. Kış aylarında eşsiz bir el kremi olarak kullanılabilmektedir.

3.Makyaj kalıntısına Oithox Hindistan Cevizi Yağı ile veda et.

En kuvvetli makyajın bile Hindistan cevizi yağı karşısında pek şansı yok. Bir miktar Hindistan cevizi yağını pamuğa sürün ve makyajınızı temizleyin. Durulamaya gerek kalmadan cildiniz temiz, sağlıklı ve nemli kalsın. 

4.Çatlak bakımı için en sağlıklı kurtarıcınız Oithox.

Hamilelikte oluşan çatlak oluşumunun önüne geçmeye yardımcı olur. Yüze uygulandığında da cildi besleyip,canlılık ve parlaklık verir.

5.Eşsiz kullanım alanlarıyla Oithox Hindistan cevizi yağı ile sağlıklı yaşama Merhaba deyin.

Kullananların vazgeçemediği Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı gıda olarak tüketildiğinde sağlığa olumlu etkileri ile bilinir. Yüksek ısı da pişirilmeye dayanıklı olan bu yağ kızartmalarınızda, kahvaltılarınızda ve kahvenizde tüketerek günü enerjik geçirmenize destek sağlar.

6.Tırnaklarınız Oithox’la güvende.

Cildi yumuşatmasıyla bilinen Hindistan cevizi yağı tırnaklarınız için eşsiz bir nem kaynağıdır. Tırnakların kırılganlaşmasını Oithox Hindistan Cevizi Yağı ile önleyin. Doğrudan tırnaklarınıza masaj yoluyla uygulama sonrası sağlıklı tırnaklara sahip olabilirsiniz.

7.Fırça temizliğini Oithox’a bırakın.

Hindistan cevizi yağı ile makyaj fırçalarınızı çöpe atmak zorunda kalmayın. Ayda bir kez, anti bakteriyel bir sabunun içine bir çay kaşığı Hindistan cevizi yağı karıştırıp temizlerseniz fırçalarınız her an sizinle kalmaya devam edecektir.

Alışveriş Sepetim

TIKLA WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER