Oithox Sepet 0

KULLANILDIĞI HEDEF HAŞERE TÜRLERİ

Zararlı Türü

Uygulama Alanı ve Şekli Uygulama Dozu Uygulama Aralığı
Hamam Böceği Kapalı Alanlarda Şırınga Veya Özel Tabanca İle Uygulama m2'ye 1 damla* 0,1 g ürün/m2 Hamam Böceği ve Karınca Popülasyonlarının Devam Etmesi Halinde
Karınca Kapalı Alanlarda Şırınga Veya Özel Tabanca İle Uygulama m2'ye 1 damla* 0,1 g ürün/m2 Hamam Böceği ve Karınca Popülasyonlarının Devam Etmesi Halinde
  • Domino Etkisi
  • Akıntı Yapmaz
  • Uzun Süre Koruma
  • Leke Bırakmaz
  • Sağlık Bakanlığı Biyosidal Ürün Ruhsatlıdır

Geliştirilmiş özel formülü sayesinde en dirençli türler de dahil olmak üzere tüm hamam böceği ve karınca türlerine karşı etkilidir.

Yemi yiyen hamam böceklerinde domino etkisi yaratarak kalıcı çözüm sağlamaktadır.

Diğer insektisit gruplarına karşı bağışıklık kazanan hamam böceği ve karınca mücadelesinde etkili, kalıcılığı yüksek jel formunda bir üründür.

Uygulama dozu kolayca ayarlanabilir ve uygulanabilir. 

Uygun saklama koşulları sağlandığı sürece ürün bozulmaz, koruyuculuğu azalmaz.

İçeriğindeki Bitrex maddesi yemin hedef dışı canlılar tarafından yenmesini engeller.

Aktif Madde Adı ve   Miktarı

Imidacloprid % 2,15 Cas No: 105827 78-9

Hamamböceği ve Karınca.

Hamam böceklerinin ve karıncaların yaşadığı yerlere, dolaşma alanlarına, ılık ve nemli yerlere, duvar çatlaklarına, buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, mutfak tezgahı ve banyo gereçlerinin etrafına, elektrik kontrol kutularına, su boruları geçiş hattına uygulanır.

Jel uygulama aleti ile tabloda belirtilen hamam böceği ve karınca zararlıları mücadelesinde kullanılır. Karınca uygulamalarında karınca geçiş bölgelerine ve gezinme alanlarına m² ye 1 damla gelecek şekilde uygulanır.

Hamam böceklerinin geçiş bölgelerine ve gezinme alanlarına nimf ve erginlerinin mücadelesinde m² ye 1 damla gelecek şekilde uygulanır.

Banyo ve mutfak tezgahlarıyla birlikte dolap ve raf arka yüzeyleri, beyaz eşyaların çevreleri, elektrik tesisatı ve banyo içindeki su tahliye donanımları, duvar dipleri, çatlak noktalar ve gardıropların alt  bölgeleri dikkate alınması gereken mekanlar arasında yer alır.

Direkt Uygulamalarda Jel Formülasyon

Alışveriş Sepetim

TIKLA WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER